تبلیغات
جدیدترین ابزار و اضافات - خرید پستی بازی GTA IV

جدیدترین ابزار و اضافات

dvd-box-iv-thumb

خرید پستی بازی GTA IV

شامل 4 دی وی دی – 5000 تومان

داستان بازی Grand Theft Auto IV در زمان کنونی یعنی در سال 2007 و در Liberty City به وقوع می پیوندد . شهری که شبیه سازی شده از شهر نیویورک آمریکاست . قهرمان این نسخه Niko Bellic نام دارد . او فردی اهل اروپای شرقی می باشد و در کشور خود در کار قاچاق انسان بوده است اما او دیگر از این کار خسته شده است و قصد دارد تا زندگی تازه ای را آغاز کند و این در حالی بود که Roman ، پسر عموی Niko نیز که در Liberty City زندگی می کرد با فرستادن E-mail های متعدد از او دعوت می کرد که به آنجا برود . Roman به Niko می گفت که در Liberty City من به همه ی خواسته ها و آرزوهایم رسیده ام و اکنون 15 ماشین اسپرت و دو زن و ثروت فراوانی دارم . Niko هم که قصد داشت تا زندگی جدیدی را شروع کند و گذشت ی سیاهش را از یاد ببرد به امید گفته های Roman به Liberty City سفر کرد و در آنجا Roman را یافت و فهمید که Roman یک راننده تاکسی ساده بیش نیست و در محله ی نسبتآ فقیر نشین Broker زندگی می کند .

این قستمی از داستان جذاب ترین بازی دنیاست. بازی که از همه نوع قشری طرفداران خاص خود را دارد.

هم اکنون آخرین نسخه از این بازی برای شما عزیزان در فروشگاه ایران گت آماده فروش می باشد. اگر سیستم قدرتمندی دارید ایام تعطیل عید فرصت خوبی برای بازی کردن است.

»» ویژگی های این مجموعه :

  • نسخه کامل همراه با سی دی ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 نسخه مارس 2009  (به صورت رایگان )
  • راهنمای نصب بازی
  • بسته بندی شکیل
  • شامل 4 دی وی دی + 1 سی دی
  • کد های تقلب بازی + آخرین پچ های ارائه شده

»» قیمت : 5,000 تومان

post

خرید نقدی

»» مزایای خرید نقدی محصولات از فروشگاه ایران گت :

  • در خرید نقدی هزینه پست توسط فروشگاه ایران گت پرداخت میگردد و شما فقط مبلغ تمام شده محصول را پرداخت خواهید کرد.
  • محصول ارسال شده بدون تاخیر در شعب پستی حداکثر ظرف مدت 72 ساعت به دست شما خواهد رسید.
  • هر ماه به قید قرعه برای 3 نفر از کسانی که به صورت نقدی از فروشگاه خرید کرده اند یک محصول به دلخواه تا سقف 10000 تومان ارسال می شود.

تصویر آنچه که شما دریافت خواهید کرد

تصویر آنچه که شما دریافت خواهید کرد

سیستم مورد نیاز برای نصب بازی

Microsoft Windows Vista SP1/XP SP3 ONLY
1.8GHz Intel Core 2 Duo/2.4GHz AMD Athlon X2 64 Processor
1GB RAM for Windows XP/1.5GB RAM for Windows Vista
16GB Free Hard Disk Space
256MB NVIDIA GeForce 7900
256MB ATI Radeon X1900

چرا GTA 4؟

شاید این سوال برای خیلی از شما ایجاد شده که چرا اسم بازی GTA 4 می باشد.دلیل ان این است که اگر دقت کرده باشید نسخه ی سوم بازی GTA با شماره ی دوم ان تفاوت بسیار زیادی داشته است.ولی طبق گفته ی سازندگان، سری های VICE CITY ,SAN ANDREAS تفاوت چندانی با شماره ی سوم بازی نداشته است. ولی در نسخه ی جدید به خاطر تفاوت بسیار زیادی که نسبت به نسخه ی سوم دارد،نام ان را GTA 4 نامیده اند.

کنترل بازی (نمره:10/10)

در سری های گذشته ی GTA نیز کنترل بازی بسیار خوب بوده است ولی در این بازی کنترل نسبت به قبل پیشرفت بسیار خوبی داشته است.مثلا وقتی با اسلحه ای می خواهید بر روی فرد نشانه بگیرید با زدن یک دکمه ،بازی این کار را برای شما انجام می دهد و شما هیچ مشکلی در این رابطه ندارید.کنترل انواع وسایل نقلیه نظیر موتورسیکلت،اتومبیل،هلی کوپتر به خوبی طراحی شده و علاوه بر این هیچ وقت دوربین مزاحمی در بازی وجود ندارد که شما را برنجاند.سیستم تیراندازی از داخل ماشین نیز بسیار عالی کار شده و با نشانه گرفتن می توانید دقیقا فرد مورد نظر را مورد شلیک قرار دهید.

دوربین بازی نیز همانند شماره های قبلی بدون هیچ گونه مشکلی می باشد و در حالت عادی 3 مدل و در وسایل نقلیه تا شش مدل قابل تغییر است که هرکدام زیبایی خود را دارا می باشند.درهیچ جای بازی باگی از نظر دوربین دیده نمی شود و تا حالا نشده که دوربین در بازی قفل کند .

یکی از قابلیت های جدید شما در بازی امکان کاور گرفتن است که بسیار خوب و قشنگ کار شده است.شما می توانید پشت هر جسمی پناه بگیرید و به صورت مستقیم یا غیر مستقیم دشمن خود را هدف قرار دهید.

گیم پلی (10/10)

بازی با سرعت مناسب و در عین حال ثابتی اجرا می شود.این شماره از بازی GTA از یک لحاظ تفاوت اساسی با سایر شماره ها دارد و ان شهر LIBERTY CITY می باشد.این شهر دقیقا عین نیویورک می باشد به طوری که اگر نقشه شهر نیویورک را در اختیار داشته باشید بر صحت حرف من پی خواهید برد.علاوه براین تمامی جاده ها،اسمان خراش ها ،پل ها و همه و همه عین شهر نیویورک است.فقط تعداد معدودی از ساختمان های کوچک موجود در نیویورک در بازی وجود ندارند.خب شاید یکی از مسائلی که در شماره های قبلی این بازی دیده می شد،مشاهده ی افراد زیادی که عین هم هستند بود ولی در این شماره هیچ ادمی شبیه دیگری نیست.یعنی صدها چهره ی گوناگون در بازی وجود دارد که هرکدام در حال کار خاصی هستند.مثلا یک نفر دارد روزنامه می خواند و دیگری بستنی می خورد!این مسئله در مورد راننده تاکسی ها صدق می کند و شما در بازی با رانندگان بسیاری با بیش از 30 چهره گوناگون مواجه خواهید شد.

اقا اگر حوصله ی رانندگی ندارید سریع یک تاکسی بگیرید!یکی از قابلیت بسیار جالب در بازی همین تاکسی گرفتن است که در ان هنگامی که تاکسی را در نزدیکی خود دیدید یک سوت زیبا می زنید تا او متوقف شود.جالب اینجا است که اگه مسافر داشته باشه اصلا هیچ محلی به شما نمی گذارد!درتاکسی شما حتی می توانید از راننده بخواهید که رادیو را عوض کند.حتی می توانید از درون تاکسی تیر اندازی نیز بکنید ولی این کار را نکنید چون راننده تاکسی پا به فرار می گذارد.

می رسیم به مسائل اصلی بازی یعنی مراحل بازی.یکی دیگر از نقات قوت بازی وجود مراحل گوناگون و متنوع در بازی است که باعث می شود که شما احساس کسلی نکید و واقعا از انجام مراحل لذت ببرید.هیچ یک از مراحل بازی تکراری نیست و این جذابیت بازی را بیش از پیش می کند.

دلیل اینکه می گویند این بازی به واقعیت بسیار نزدیک است سیستم سلامتی شماست که چندید برابر ارتقا یافته است و واقعا طبیعی شده است.مثلا اگر در شماره های قبلی این بازی ماشین را محکم با جایی برخورد می کرد ،انگار نه انگار!!!ولی این دفعه اگر این کار را امتحان کنید می بینید که بسته به ضربه ،با قدرت خاصی از ماشین به بیرون پرت می شوید و اسیب فراوانی می بینید اگر زنده مانده باشید!یک مثال دیگر اینکه اگر در شماره های قبلی در حالی که با سرعت در حال حرکت بودید ،خودتان را از ماشین به بیرون می انداختید اسیب زیادی نمی دیدید ولی این دفعه بدبخت می شوید اگر یک بارم که شده این کار را تست کنید!درکل واقعا سیستم سلامتی ما در بازی فوق العاده خوب کار شده است.

همه ی شماره های قبلی بازی GTA مربوط به سال های قدیمی و دور بودند و شاید این مسئله یک جا شمارا ناراضی می کرد اون هم سره ماشین های قدیمی!ولی این دفعه بازی در سال 2008 دنبال می شود به جای ماشین داغان و قدیمی شاهد انواع اتومبیل های BMW,MERCEDES BENZ,و لامبورگینی خواهید بود.تمامی این اتومبیل ها عین واقعیت می باشند ولی فقط لیسانس شده نیستند و دارای مارک های عجیب و غریبی هستند.خلاصه ماشین ها در این شماره عشق خودشونو دارند!

داستان بازی

داستان بازی به این صورت است که شما در نقش فردی به نام NIKO هستید که در روسیه زندگی می کند ولی برای دیدن پسر عموی خود ROMAN به شهر نیویورک می اید.در ابتدا ROMAN شما را به کاردر اداره دعوت می کند ولی ما با قاطعیت به او می گوییم که از این کارای سوسولی من انجام نمی دهم!درنتیجه NIKO کم کم توسط بابای رومن وارد کارهای مافیایی می شود ولی بعد از چند مرحله دعوایی بین ما و عمویمان صورت می گیرد.که نتیجه اینکه ما عمویمان را از پا در می اوریم!بعد از مدتی با فردی به نام DIMITRI اشنا می شویم که او قبلا دوست نیکو در روسیه بوده.پس از انجام چند ماموریت اختلافات اساسی بین ما و او ایجاد می شود، او خانه ی مارا به اتش می کشد.در ادامه ما به دنبال این ادم می گردیم تا جایی که با فردی به نام PACKIE اشنا می شویم و با او و برادرانش بانکی را می زنیم و از اینجا تا پایان بازی همش با PACKIE و برادرانش که 4 نفر هستند ماموریت انجام می دهیم و در این راه دو نفر از انها را هم از پا در می اوریم.بقیه داستان را خودتان دنبال کنید!درکل داستان بازی بسیار جالب و در بعضی صحنه ها ناراحت کننده ودر بعضی صحنه ها کمدی است.مثلا پس از انکه بابای رومن را می کشیم،رومن از ترس توی سطل اشغال قایم می شود!!!و یک مثال ناراحت کننده اخر بازی است که در انتهای بازی در هنگام اتمام عروسی رومن ،یک ماشین می اید و یا KATE و یا خود رومن را می کشد.یه نکته ی بسیار مهم که دربازی وجود دارد دادن حق انتخاب به شما در بعضی مراحل می باشد.مثلا فردی به نام DWAYNE به ما می گوید که PLAYBOY X را از پا در بیار و PLAYBOY هم می گوید DWAYNE را!در اینجا سازندگان انتخاب را به شما داده اندکه کدامیک از ان دو را از پا در بیاورید.این قضیه در قسمت های مختلف بازی متفاوت است و گاه برروی داستان بازی تاثیر می گذارد چنانچه بازی در انتها به دو صورت گوناگون می توانید پایان پذیرد که همین کنجکاوی بسیاری را برای دوباره بازی کردن افراد را بر می انگیزد.

بازی را پس از انکه به پایان بسپارید متوجه می شوید که فقط 60 بازی تمام شده است.40 درصد دیگر مربوط به کارهای فرعی می شود.مثلا حدودا بیست ادم با نام friend به صورت ناگهانی وقتی به انها نزدیک می شوید در نقشه ظاهر می شوند و هرکدام شخصیت های جالبی راتشکیل می دهند.علاوه براین در بازی 200 کفتر وجود دارد که در نواحی خاصی هرکدام هستند که با کشتن همه ی انها 2 درصد به بازی افزوده می شود.یک قسمت جالب دیگری هم در بازی وجود دارد و ان هم stunt jump هست.در بازی 50 مکان برای پرش وجود دارد که اگر با زیبایی بپرید کامل می شوند.

لازم به ذکر است که اگر می خواهید این مکان ها را پیدا کنید باید بیش از 120 ساعت در بازی بگردید!!!ولی یک سری به تالار گفتمان بزنید چون مکان های همه ی انها مشخص است.

تفریحات (10/10)

در این شماره بازی های جدید تری همانند دارت و بولینگ افزوده شده اند و شما به صورت تنهایی یا با دوست تان با هم مسابقه می دهید.ولی شاید یک سوال برای شما ایجاد
شود که چگونه با دوست خودمان قرار بگذاریم و جواب هم موبایل است.موبایل برای اولین بار در صنعت بازی در دنیا اینگونه دقیق در یک بازی کار شده است.شما برای انجام بسیاری از مراحل نیاز حتمی به گوشی تان دارید و باید با ان تماس برقرار کنید.گاهی اوقات هم دوستانتان به شما SMS ارسال می کنند که حاوی مطالب مهمی است.تمامی کسانی که شما در بازی با انها سروکار دارید شماره ی انها در گوشی ذخیره شده است.علاوه براین اگر کمی بازی را پیش ببرید با گوشی بهتری برخورد می کنید که حتی قابلیت عکس گرفتن هم دارد یعنی توی یک بازی با گوشی از جایی عکس بگیرید!تازه می توانید زنگ ان را نیز تغییر دهید و یا تن هایی را از اینترنت دریافت کنید. علاوه براین می توانید تم هم بخرید و تم های جالبی را در گوشی تان قرار دهید. منظور من از اینترنت،شبکه ی جهانی است که در بازی وجود دارد.شما هر موقع که خواستید می توانید به کافی نت بروید و در دنیا INTERNET بازی GTA گشت و گزاری بزنید.البته در بعضی مواقع اینترنت بسیار اجباری است چون باید به EMAIL های خودتان سری بزنید.البته کارهای دیگه مثل دوست یابی هم می توانید انجام دهید.

یکی از حالت های جالبی که نیکو در بازی دارد هنگامی است که الکل مصرف می کند!نیکو واقعا مست می شود و دیگر تعادل ندارد.وقتی راه می روید یهو ناگهانی با صورت روی زمین می اید و فقط چرت و پرت می گوید!واقعا نهایت دقت در این قسمت شده است.دوربین هم به صورت عجیبی جا به جا می شود و دسته هم VIBRATION توپی دارد.خلاصه وقتی یک بار در بازی مست شدید می فهمید که چقدر حرفه ای این بخش کار شده.اگر همبه رانندگی بپردازید،ناگهانی فرمان ماشین جا به جا می شود.و پلیس وقتی شما را مست در حال رانندگی ببیند سریع به تعقیب شما می پردازد.

علاوه بر موارد بالاCOMEDY CLUB و تلویزیون هم به تفریحات شما افزوده شده است.یعنی یک موقع اگر حوصله تان سر رفت یه سری به تلویزیون بزنید و به مشاهده ی برنامه های گوناگون ان مشغول شوید.البته با این حال پس از مدتی همگی تکراری می شوند ولی اگر هم تکراری شدند زنگی به یکی از دوستانتان بزنید و با هم به COMEDY CLUB بروید.در این مکان فردی به روی سن می اید وشروع به جک تعریف کردن می کند.البته باید انگلیسی قوی داشته باشید وگرنه باید الکی بخندی!!!

صداگزاری و موسیقی (10/10)

اخه من نمی دونم چرا نمی شود ازاین بازی مشکلی گیر اورد.این بخش واقعا بی نظیر است.صدای شخصیت ها همگی با دقت کامل طراحی شده ولی موسیقی در بازی یک چیزه دیگر است.کافی است که یک دفعه در ماشین خودتان به رادیو دقت کنید.بیش از 20 رادیو هست که هرکدام یک نوع موسیقی برای شما می گذارند.مثلا یکی از انها اهنگ راک،پاپ و… است.جالب اینجااست که تعدادی از اهنگ ها معروف را نیز گه گاه ممکن است به گوشتان برسد ولی لیسانس شده نیستند و به همین دلیل کمی با اهنگ اصلی تفاوت دارند.

صدای تفنگ ها نیز همگی حرفه ای و دقیق کار شده است و جای عیب و ایرادی را اصلا به جا نمی گذارد.

درکل خود این بخش مدت ها شما را سرگرم می کند.

گرافیک (10/10)

برای اولین بار گرافیک این بازی به قدری بالا بود که بسیاری را حیران و متعجب گذاشت.اول به محیط ببپردازیم.همانطور که گفتم شهر LIBERTY CITY همان نیویورک است و تمامی ساختمان ها حرفه ای کار شده است.شما با کمترین دقت شاهد بافت های دقیق این ساختمان ها خواهید بود.این قضیه فقط در مورد ساختمان ها نیست بلکه در تمامی موارد صدق می کند.مثلا جاده ها را اگر با دقت ببینید شاهد ریزترین جزییات ان خواهید بود و وقتی بارندگی می شود واقعا هیچ تفاوتی میان بازی و واقعیت نمی بینید.زمین به طرز خارق العاده ای خیس می شود و بازتاب نور جالب زیبایی ان را دو چندان می کند.

فیزیک قضیه ای بود که تا قبل از این در بازی GTA در حد حرفه ای دیده نمی شد ولی این دفعه اگر با ماشین خود تصادف کنید برحسب میزان و شدت ضربه و مقاومت ماشین ماشین خراب می شود.

چهره ها همگی با دقت تمام کار شده از خود ما(نیکو) گرفته تا افراد توی خیابان ها و راننده تاکسی ها.البته همه معتقدند که نیکو خیلی زشت است ولی ادم باحالیه!

حالا می رسیم به یک قسمت مهم گرافیک.اب در بازی بی نظیر است و می شود اظهار نمود که حتی از اب بازی فوق العاده BIOSHOCK هم زیبا تر کا شده است و شک نکنید که هیچ تفاوتی با واقعیت ندارد.یکی از عوامل مهم گرافیکی بودن اب بازی وجود سایه اجسام محیط در اب است که بسته به زاویه تابش خورشید متغیر است!حالا فکر کنم با من هم عقیده باشید که اب دراینده نمی تواند از این بهتر شود چون این واقعیت است!

علاوه بر اب،اتش هم خیلی خوب کار شده و براحتی می شود اظهار نمود که بعد از بازی ALONE IN THE DARK بهترین اتش ساخته شده در بازی ها به شمار می اید.ولی به نظرتان یک چیز مهم فراموش نشده.انفجارها عجیب قشنگ درست شده اند و این پاسخ مناسبی است به فیزیک قوی بازی.یک بار نارنجکی را بیندازید و نظاره گر انفجار ان باشید.وقتی انفجار رخ می دهد اگر خیلی نزدیک باشید که حتما می میرید ولی اگه فاصله هم داشته باشید موج ایجاد شده از انفجار شما چندین متر به عقب می اندازد و این موج تاثیر خود را روی تمامی اجزای موجود در بازی می گذارد.ادامه مطلب

طبقه بندی: خرید بازی، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 25 خرداد 1388 توسط Moein Akbari
درباره وبلاگ

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس